1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İlişkiyi Düzeltmek

Gönderen:

İlişkiyi Düzeltmek

terk, yalnız kadın, yalnızlıkMutluluğunuz O’na bağlı ise, O olmadığında acı çekiyorsanız ona ihtiyacınız var demektir.

Sizden veya ondan kaynaklanan sebeplerle ilişkinin zora girmesi ilişkinin düzelmeyeceğini göstermez! ya düzelirse!

İlişkimizi düzeltmek istiyorum ama karımı, kocamı, sevgilimi geri dönmeye ikna etmek için ne yapacağımı bilmiyorum? diyorsanız bir ilişki danışmanlığı yapan bir “ilişki danışmanı“na ihtiyacımız var demektir.

İlişki danışmanı sizin vereceğiniz bilgiler ışığında sizin ve ilişkinin SWOT Analizini yaparak ilişkinin nasıl tamir edilebileceği, eşinizin barışmaya, ilişkiyi yeniden başlamaya ikna edilebileceğine uygun olacak yöntem ve teknikleri belirleyecek ve size söyleyecektir.

Giden, ayrılan sevgilinin geri dönmeye, ilişkiyi yeniden başlatmaya ikna edilmesi konusunda ilişki danışmanından destek alınması konusunda şu husus önemlidir: ilişki danışmanlığı yapan ilişkiler konusunda deneyimli uzman bir ilişki danışmanı sizin vereceğiniz bilgiler ışığında sizin ve ilişkinin analizini yaparak ilişkinin nasıl tamir edilebileceği, eşinizin barışmaya, ilişkiyi yeniden başlamaya ikna edileceğine uygun olacak yöntem ve teknikleri belirleyecek ve size söyleyecektir. İlişki danışmanının söylediklerini beceri ile uygulamak, sevgilinizi, karınızı, kocanızı barışmaya, geri dönmeye ikna etmek nihayetinde sizin yürüteceğiniz bir süreçtir.

Keza dönmeye, barışmaya, ilişkiyi yeniden başlatmaya razı olan, size ve ilişkinize yeniden şans veren eşinizi tekrar kırmamak, tekrar kaybetmemek için gerekli itina, hassasiyet ve dikkati göstermemek de size düşen bir görevdir.

Onu tekrar kırarsanız tekrar incitirseniz, yine onsuz kalacağınızı unutmamalısınız.

O gidince, o olmayınca ne kadar mutsuz olduğunuzu hatırlıyorsunuz değil mi? !!!

Hakkında Yazar:

  Related Posts

Yorum Ekle