1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Kocayı Barıştırmak

Gönderen:

Kocayı Barıştırmak

şaşkınlık, şaşırmakKadınla kocası sabah evden çıkmadan kavga etmişlerdi. Kadın olanları gün içinde düşünmüş, olayları abarttığına, kocasına haksızlık ettiğine kanaat getirmişti. Eve gider gitmez kocasının gönlünü almaya, onu barıştırmaya karar verdi.

İşten erken çıkıp eve gittiğinde garaj kapılarının açık olduğu görünce kocasının da eve erken döndüğünü düşünüp sevindi. Akşam yemeği öncesi barışmak için zamanı olacaktı böylece. Garaja girince kocasını bir çok zaman olduğu gibi garajda arabasının altına girmiş tamir etmeye çalışırken gördü. Bu durumun kocasının gönlünü almak için harika bir fırsat olduğunu düşündü. Hiç birşey demeden yaklaştı ve iş tulumunun önünü açıp kocasının erkeklik organını çıkardı. Bu duruma şaşıran kocası yağlı elleriyle ona engel olmaya çalıştı ama kocasının ellerini iterek rahat durmasını istedi. Ağzı ve diliyle ustaca çalışmaya başladı. Ağzının-dilinin maharetli çalışması ile kocası da kendinden geçmiş, itirazı bırakıp kendini ona ikram edilen bu zevke bırakmıştı. Kocasının itirazı kesip kendini zevke bırakması üzerine kadın artık barıştıklarını düşünüp kocası ağzına patlayana kadar hevesle işine devam etti. Kocasının ağzına boşalttıklarını yuttuktan sonra erkekliğini iş tulumunun içine geri yerleştirip işine devam etmesi için yanından ayrılarak akşam yemeğini hazırlamak için eve geçti.

Eve girdiğinde kocasını salonda oturmuş tv seyrederken görünce garajdan içeriye nasıl böyle çabuk geçtiğini düşünüp şaşkınlıkla sordu: “Sen garajda değil miydin?
Kocası
– “Yooo”
Kadın
– “Garajda biri var! O kim o zaman?!!!”
kocası
– “Arabadan sesler geliyordu ben yapamayınca tamirci çağırdım. Tamir etmeye çalışıyor!”

 

Fıkra seks fıkraları yaşam koçu.

Hakkında Yazar:

  Related Posts

Yorum Ekle