Hukuk özel ders

[frame style=”modern” image_path=”https://www.veyseldanis.com/wp-content/uploads/2016/01/veysel-danis-DSC_0082.jpg” description=”” link_to_page=”” target=”” float=”” lightbox=”https://www.veyseldanis.com/wp-content/uploads/2016/01/veysel-danis-DSC_0082.jpg” lightbox_group=”” size=”two_col_large”]

özel ders, hukuk özel ders, hukuk özel ders istanbul, hukuk dersi avukat Veysel DanışFakültelerde vizeler ve finaller yaklaştıkça öğrencilerin telaşı artıyor. Telaş arttıkça ders çalışma temposunu daha fazla arttırmak zorunda kalıyorlar.

Hukuk dersleriyle tek başlarına başa çıkamayacağını anlayıp hukuk özel ders için arayan öğrencilerin sayısı da buna bağlı olarak artış gösteriyor.

Diğer bütün derslerde olduğu gibi hukuk özel ders alma hususunun da vize, final dönemi tam yaklaşmadan, tabiri caiz ise yumurta kapıya dayanmadan hazırlık yapmak gerek ve şayan-ı tercihtir.   Ne güzel demiş atalarımız atasözünde: Aba vakti yaba, yaba vakti aba!  🙂

Fakat geciktirilmiş olarak da olsa öğrencilerin ders alması, ders çalışması hoş ve takdir edilesi, bu öğrenciler ellerinden tutulasıdır elbette. Ben de onları bu hukuk yolculuklarında yalnız bırakmıyorum.

Hukuk, öğrenmesi karmaşık görünse de öğrenilmesi keyifli, hukuk bilgileri hayatımızın ileriki dönemlerinde önümüze çıkacak hususlarda defalarca işimizi kolaylaştıracak, bizi koruyacak bilgilerdir.

Hukuk fakülteleri veya diğer fakültelerinde hukuk okuyan bütün öğrencilere vize ve finallerinde başarılar diliyorum.  Şans, iyi hazırlıklık yapandan yanadır. Sınavlara iyi hazırlanmanızı tavsiye ediyorum. İyi hazırlık, başarıyı getirir.

Bütün hukuk dostlarına sınavlarda başarılar diliyorum.

Veysel Danış

 

Hukuk danışmanı avukat Veysel Danış hukuk özel ders İstanbul özel ders desteği.

"Sorunum Çözülsün Artık" diyorsanız Tıklayın