Yaşam Koçu Veysel Danış

Veysel Danış, Boşanma avukatı Veysel Danış, Avukat,Başarı, zenginlik ve mutluluk tesadüf değildir; ve tesadüflere bırakılamaz! Bırakılmamalıdır
Yaşam koçu kişinin başarı ve mutluluk yolunda ona eşlik eden, onunla beraber yürüyen kişidir.
Veysel Danış ile hayat zorlu bir yolculuk olmaktan çıkar, keyifli bir serüvene dönüşür.
Haydi!  Yola çıkalım 🙂

Yaşam Koçu Veysel Danış‘tan randevu talebi için tıklayın

İnsan, hayvan, bitki, taş veya odun, hiç fark etmez. Bütün varlıklar için ilke ortak ve aynıdır: Başarı, zenginlik ve mutluluk tesadüf değildir… Avını yakalamayı başaran çita, aslan, timsah için de, avcıya yakalanmamayı başaran ceylan için de bu ilke geçerlidir. Çünkü biliyoruz ki her çita, aslan, timsah av avlamakta başarılı değil! ve ayrıca biliyoruz ki her ceylan da avcılara yakalanmama konusunda başarılı değil!
Kovaladığı avı yakalamak veya yakalayamamak yani başarı ile başarısızlık arasındaki çizginin bedeli çita, aslan, timsah için aç kalmaktır. Kendisini kovalayan avcıya yakalanmak veya yakalanmamak yani başarı ile başarısızlık arasındaki çizginin bedeli ceylan için ise ölmek, o amansız avcıların dişleri arasında parçalanmak, onlara yem olmaktır. Bu hal ilk bakışta adaletsiz, acımasız görünebilir; fakat değildir. Tabiatta kurulan denge böyledir. Fakat bir çok insan bu dengenin sadece “tabiatta” kurulu olduğunu zanneder. Öyle değildir! Bu denge sadece dünyada da değil, bütün kainatta geçerli evrensel bir dengedir!

Bu ilkeyi bütün varlıkların veya hayvanların veya bitkilerin bilmesi gerekli mi? Evet

İşte yaşam koçu bu başarı veya başarısızlık, mutluluk veya mutsuzluk arasındaki ince çizgide gidip gelen kişiyi başarı ve mutluluk tarafında kalmasına destek veren, kişinin başarı ve mutluluk yolunda ona eşlik eden, onunla beraber yürüyen kişidir.

Hayat yolunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız “yaşam koçu” olarak yanınızda yürümek isteyen birisi var:  Veysel Danış

Başarı, zenginlik ve mutluluk tesadüf değildir; ve tesadüflere bırakılamaz! Bırakılmamalıdır…

Hayat pek çoğumuzun tek başımıza yürümekte zorlandığımız zorlu bir yolculuk.  Bu yolculukta bir rehber elbette yolcunun işini çok kolaylaştıracaktır. Yaşam koçu hayat yolculuğunuzu size kolaylaştırır. Hele bu yaşam koçu Veysel Danış olursa!

Veysel Danış ile hayat zorlu bir yolculuk olmaktan çıkar, keyifli bir serüvene dönüşür  🙂

Haydi! Gelin yola çıkalım…

  • Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Sorunum Çözülsün Artık" diyorsanız Tıklayın